آسمان دانلود

تعرفه تبلیغات در سایت

 سفر پیکسی فاکس به ایران,

جزئیات عمل پیکسی فاکس در ایران, پیکسی فاکس کیست؟,ماجرای پیکسی فاکس در ایران,بیوگرافی پیکسی فاکس,تصاویر پیکسی فاکس , پیکسی فاکس در ایران,عکسهای پیکسی فاکس در ایران, پیکسی فاکس اهل کجاست؟,جراحی بینی پیکسی فاکس,عمل زیبایی پیکسی فاکس در ایران, pixee fox ,عمل پیکسی فاکس در ایران ,اینستاگرام پیکسی فاکس , پیکسی فاکس,

ماجرای سفر پیکسی فاکس به ایران برای عمل زیبایی+عکس: 

پیکسی فاکس نامی است که در رتبه های اینترنتی در آخر هفته ایران جزو ترندها قرار گرفته اما وقتی درباره او تحقیق کردیم به نظر می رسد نمی توان یه ترند شدن او چندان حس خوبی داشت.

او سومین مدل است که گفته می شود طی ماه های اخیر به ایران آمده است تا به عنوان یک گردشگر، عمل زیبایی انجام دهد. خبر را یکی از مجریان شبکه بیگانه غیر مجاز اعلام کرد. مجری این برنامه در اینستاگرام خود خبر داده که همین الان ایشون در تهران حضور دارن و بالای ۸۰ هزار پوند هزینه کرده اند که خود را شبیه به زنی بکنند که در فیلم رتجر رابیت بود. شش دنده اش را درآورده و رنگ چشمانش را هم عوض کرده است.

درباره عمل جراحی زیبایی پیکسی فاکس گفته می شود او تزریق به صورت و سینه را هم در یکی از کلینیک های تهران پشت سر گذاشته است.

پیکسی فاکس | جزئیات ماجرای سفر پیکسی فاکس به ایران | عکس و بیوگرافی

پس از این ماجرا، خود او هم عکسهایی را در اینستاگرام شخصی اش از این عمل و تصویرهای ایران رونمایی کرده است. این چندمین سفر افرادی با این سابقه به ایران است. پیش از این کندی چارمز و اریکا گری هم به ایران آمده بودند

پیکسی فاکس سومین مدل فیلم های آنچنانی به ایران سفر کرد وی درباره ی سفرش به ایران در صفحه ی شخصی اش عکس ها و نوشته هایی منتشر کرده است.

بر پایه این گزارش، “پیکسی فاکس” که تا کنون بیش از ۸۰ هزار پوند هزینه تغییر چهره و اندام خود کرده و رنج حدود ۲۰ عمل جراحی را متحمل شده تا به شخصیت‌های کارتونی شبیه شود، به‌تازگی در یکی از کلینیک‌های تهران چند عمل تازه داشته است!

پیکسی فاکس | جزئیات ماجرای سفر پیکسی فاکس به ایران | عکس و بیوگرافی

پیکسی فاکس صفحه اینستاگرام خود از سفر به ایران نوشته و تصاویری نیز به اشتراک گذاشته است.مسئولان ذیربط هنوز توضیح قانع‌کننده‌ای در رابطه با این سفرهای مشکوک و سریالی ارائه نکرده‌اند.

ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های ...

asemandl.blog.ir/.../ماجرای-سفر-پیکسی-فاکس-Pixee-Fox-بازیگر-فیلم-های-مستهج...
۷ ساعت پیش - +عکس سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های مستهجن به ایران بخاطرعمل ... سومین مدل فیلم های آنچنانی بخاطرعمل زیبایی به ایران آمد ... سفر سومین مدل فیلم‌های غیراخلاقی به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” خبر داد.

سومین مدل مستهجن برای جراحی زیبا به ایران آمد +عکس - نمناک

namnak.com/پیکسی-فاکس.p39385
رتبه: ۵ - ‏ نقد
۲ ساعت پیش - سومین مدل مستهجن برای جراحی زیبا به ایران آمد +عکس ... عکس هایی از خود در اینستاگرامش از سفر به ایران برای انجام جراحی زیبایی خبر داد. ... تصاویر پیکسی فاکس مدل مستهجن سومین مسافر غیراخلاقی به ایران برای جراحی زیبایی ... نامزدهای جوایز سالانه AFC معرفی شدندماجرای بازداشت زائران ایرانی در عراقچطور یک ...

ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های ...

www.tafrihicenter.ir/.../ماجرای-سفر-پیکسی-فاکس-pixee-fox-بازیگر-فیلمهای-مست...
۱۶ ساعت پیش - ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های مستهجن به ایران ... سومین مدل فیلم های آنچنانی بخاطرعمل زیبایی به ایران آمد ... سومین مدل فیلم های آنچنانی به ایران سفر کرد وی درباره ی سفرش به ایران در صفحه ی شخصی اش عکس ها ... مدل فیلم‌های غیراخلاقی به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” خبر داد.

پیکسی فاکس مدل مستهجن برای جراحی زیبا به ایران آمد - جدید عکس

jadidax.ir › اخبار ورزشی
۶ ساعت پیش – ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های مستهجن به ایران! … سومین مدل فیلم های آنچنانی بخاطرعمل زیبایی به ایران آمد … مجازی از سفر ...

ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های ...

janjalha.ir/6686/ماجرای-سفر-پیکسی-فاکس-pixee-fox-بازیگر-فیلم‌ه.html
۱۵ ساعت پیش - ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های مستهجن به ایران! +عکس ... +عکس. سومین مدل فیلم های  هم برای عمل زیبایی به ایران آمد!

ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های ...

farsinews.xyz/news/228566
ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های مستهجن به ایران ... به ایران سفر کرد وی درباره ی سفرش به ایران در صفحه ی شخصی اش عکس ها ونوشته ... از سفر سومین مدل فیلم‌های غیراخلاقی به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” خبر داد.

ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های ...

borofun.ir/news/105141
۱۶ ساعت پیش - سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های مستهجن به ایران بخاطرعمل ... سومین مدل فیلم‌های غیراخلاقی به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” خبر داد. ... سومین مدل فیلم های آنچنانی بخاطرعمل زیبایی به ایران آمد !!! + عکس.

ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های ...

sinka.ir/news/96229
سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های مستهجن به ایران بخاطرعمل ... ایران سفر کرد وی درباره ی سفرش به ایران در صفحه ی شخصی اش عکس ها ونوشته ... از سفر سومین مدل فیلم‌های غیراخلاقی به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” خبر داد.

ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های ...

tafrihicenter.rzb.emeg.ir/post597805.html
ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های مستهجن به ایران ... 2 hours ago - + عکس سومین مدل فیلم های آنچنانی بخاطرعمل زیبایی به ایران آمد !!! + عکس سومین مدل . ... سوم مدل و بازیگر فیلم های غیر اخلاقی برای عمل زیبایی به ایران آمد!

ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های ...

anonews.ir/news/195778
۱۶ ساعت پیش - ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های مستهجن به ایران ... سفر سومین مدل فیلم‌های غیراخلاقی به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” خبر داد. ... سومین مدل فیلم های آنچنانی بخاطرعمل زیبایی به ایران آمد !!! + عکس.

ماجرای سفر پیکسی فاکس به ایران برای عمل زیبایی+عکس

www.dehkadenews.ir/tag/سفر-پیکسی-فاکس-به-ایران
پیکسی فاکس نامی است که در رتبه های اینترنتی در آخر هفته ایران جزو ترندها قرار کرفته اما وقتی درباره او تحقیق کردیم به نظر می رسد نمی توان یه ترند شدن او چندان ...

پیکسی فاکس بازیگر فیلم های نیز به ایران آمده بود! + ...

www.topnaz.com › فرهنگ و هنر › اخبار هنرمندان
۱ ساعت پیش - پیکسی فاکس pixee fox مدل معروف فیلم های و غیر اخلاقی است که به دلیل جراحی زیبایی به ایران سفر کرده است. پیکسی فاکس عکس هایش را ...

دیگر مدل مستهجن برای جراحی زیبا به ایران آمد +عکس

anonews.ir/news/197712
پیکسی فاکس چهره م. ... دیگر مدل مستهجن برای جراحی زیبا به ایران آمد +عکس ... سفر سومین مدل فیلم های غیراخلاقی به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” خبر داد. ... تصاویر پیکسی فاکس مدل مستهجن سومین مسافر غیراخلاقی به ایران برای جراحی زیبایی .... ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های مستهجن به ایران.

سفر سومین مدل فیلم های غیراخلاقی به ایران برای عمل ...

tnews.ir/news/754874000177.html
۳ ساعت پیش - گفته می شود”پیکسی فاکس” که تا کنون بیش از ۸۰ هزار پوند هزینه تغییر چهره و اندام خود کرده و رنج حدود ۲۰ عمل جراحی را متحمل شده تا به شخصیت های ...

نهرک سینما: سومین مدل فیلم های آنچنانی بخاطرعمل زیبایی به ...

https://nahrak.com/.../سومین-مدل-فیلم-های-آنچنانی-بخاطرعمل-زیبایی-به-ایران-آمد-ت...
نهرک سینما: سومین مدل فیلم های آنچنانی بخاطرعمل زیبایی به ایران آمد! ... عکس های جنجالی پیکسی فاکس (Pixee Fox) مدل فیلم های غیراخلاقی در ایران! ... به ایران سفر کرد وی درباره ی سفرش به ایران در صفحه ی شخصی اش عکس ها ونوشته هایی ... کرده و رنج حدود ۲۰ عمل جراحی را متحمل شده تا به شخصیت‌های کارتونی شبیه شود، به‌تازگی در ...

سومین مدل فیلم های آنچنانی بخاطرعمل زیبایی به ایران آمد! ...

funigma.com/145602/سومین-مدل-فیلم-های-آنچنانی-بخاطرعمل-زی
۱۸ ساعت پیش - عکس پیکسی فاکس (Pixee Fox),اینستاگرام پیکسی فاکس (Pixee Fox) ... سومین مدل فیلم های آنچنانی به ایران سفر کرد وی درباره ی سفرش به ایران در ... مدل فیلم‌های غیراخلاقی به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” خبر داد.

پیکسی فاکس بازیگر فیلم های نیز به ایران آمده بود! + ...

baztab24.com/.../پیکسی+فاکس+بازیگر+فیلم+های+نیز+به+ایران+آمده+بود+...
آکاایران: پیکسی فاکس pixee fox مدل معروف فیلم های  و غیر اخلاقی است که به ... از سفر سومین مدل فیلم های غیراخلاقی به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” خبر داد. ... دیگر مدل مستهجن برای جراحی زیبا به ایران آمد +عکس برای نمایش تمام اخبار ... ای است بر ماجرای رسوایی های جنسی این شخص که نامزد انتخابات ریاست جمهوری ...

پیکسی فاکس بازیگر فیلم های نیز به ایران آمده بود! + ...

www.khabar-24.com/.../پیکسی+فاکس+بازیگر+فیلم+های+نیز+به+ایران+آم...
پیکسی فاکس pixee fox مدل معروف فیلم های  و غیر اخلاقی است که به دلیل جراحی ... از سفر سومین مدل فیلم های غیراخلاقی به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” خبر داد. ... دیگر مدل مستهجن برای جراحی زیبا به ایران آمد +عکس برای نمایش تمام اخبار ... ای است بر ماجرای رسوایی های جنسی این شخص که نامزد انتخابات ریاست جمهوری ...

پیکسی فاکس بازیگر فیلم های نیز به ایران آمده بود! + ...

www.nazbid.ir/news/676951
آکاایران: پیکسی فاکس pixee fox مدل معروف فیلم های و غیر اخلاقی است که به دلیل جراحی زیبایی به ایران سفر کرده است. پیکسی فاکس عکس هایش را در ...

پیکسی فاکس بازیگر فیلم های نیز به ایران آمده بود! + ...

www.keyhaneh.com/.../پیکسی-فاکس-بازیگر-فیلم-های--نیز-به-ایران-آمده-بو...
۱۱ دقیقه پیش - + عکس پیکسی فاکس -آکاپیکسی فاکس بازیگر فیلم های  نیز به ... و غیر اخلاقی است که به دلیل جراحی زیبایی به ایران سفر کرده است.

پیکسی فاکس بازیگر فیلم های نیز به ایران آمده بود! + ...

dulme.ir/news/160959
پیکسی فاکس pixee fox مدل معروف فیلم های  و غیر اخلاقی است که به دلیل ... از سفر سومین مدل فیلم های غیراخلاقی به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” ... دیگر مدل مستهجن برای جراحی زیبا به ایران آمد +عکس ... ماجرای غرق دانشجوی ایلامی.

سومین مدل فیلم های آنچنانی بخاطرعمل زیبایی به ایران آمد !!! + عکس

dehkadeaftab.ir/سومین-مدل-فیلم-های-آنچنانی-بخاطرعمل-زیبایی-به-ایران-آمد---عکس....
۱۴ ساعت پیش - سومین مدل فیلم های آنچنانی بخاطرعمل زیبایی به ایران آمد !!! + عکس · تصاویر برای سومین مدل فیلم های آنچنانی .... ماجرای سفر پیکسی فاکس (Pixee Fox) بازیگر فیلم‌های . ... 20 سال گوشه گیری زن ایرانی بخاطر عمل زیبایی اشتباه - .

فیلم حضور پیکسی فاکس مدل فیلم های غیراخلاقی در ایران + ...

www.neginjonoub.ir › گالری عکس › عکس هنرمندان و بازیگران
۸ ساعت پیش - پیکسی فاکس سومین مدل فیلم های آنچنانی به ایران سفر کرد وی درباره ی سفرش به ... پیکسی فاکس به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” خبر داد. ..... عکس های جنجالی الهام ستاکی مجری زن صدای آمریکا + ماجرای تجاوز فلاحتی.

سفر پیکسی فاکس به تهران، جنجال تازه | طرفداری

www.tarafdari.com/کاربران/تصویر/.../سفر-پیکسی-فاکس-به-تهران،-جنجال-تازه
۱ ساعت پیش - پیکسی فاکس نامی است که در رتبه های اینترنتی در آخر هفته ایران جزو ترندها قرار ... درباره عمل جراحی زیبایی پیکسی فاکس گفته می شود او تزریق به صورت و ... پس از این ماجرا، خود او هم عکسهایی را در اینستاکرام شخصی اش از این عمل و ... آزمون در کمپ استعدادیابی فدراسیون فوتبال در کودکی (عکس)فوتبالیست های ...

سفر سومین مدل فیلم‌های غیراخلاقی به ایران برای عمل زیبایی ...

news.shomalgardi.com/.../سفر-سومین-مدل-فیلم‌های-غیراخلاقی-به-ایران-برای-عمل-زی...
۲ ساعت پیش - گفته می شود”پیکسی فاکس” که تا کنون بیش از ۸۰ هزار پوند هزینه تغییر چهره و اندام خود کرده و رنج حدود ۲۰ عمل جراحی را متحمل شده تا به شخصیت‌های ...

دیگر مدل مستهجن برای جراحی زیبا به ایران آمد +عکس - همه جو

hamejoo.ir › گوناگون
۲ ساعت پیش - تصاویر پیکسی فاکس مدل مستهجن سومین مسافر غیراخلاقی به ایران برای جراحی زیبایی. این مدل در صفحه اینستاگرام خود از سفر به ایران نوشته و ...

پیکسی فاکس بازیگر فیلم های  نیز به ایران آمده بود! + ...

khabarha.info/news/254138
آکاایران: پیکسی فاکس pixee fox مدل معروف فیلم های  و غیر اخلاقی است که ... از سفر سومین مدل فیلم های غیراخلاقی به کشورمان برای انجام عملجراحی زیبایی” خبر داد. ... دیگر مدل مستهجن برای جراحی زیبا به ایران آمد +عکس ... ماجرای دکتر صلحی.

نظرات اخبار روزانه , جمعه, ۲۱ آبان ۱۳۹۵، ۰۳:۵۷ ب.ظ
۳۶۸ کاربر این مطلب را دیده اند و تعداد کل بازدید ها از این پست : ۵۴۸

سریال های در حال پخش

بایگانی