آسمان دانلود

تعرفه تبلیغات در سایت

فال روزانه یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵

فال و طالع بینی روزانه یکشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۵

فال روزانه یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵

فال روزانه یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵,فال فردا ۳۰ آبان ۹۵ ,فال ۳۰ آبان ۹۵,فال روزانه ۳۰ آبان ۹۵,فال روزانه ۹۵/۸/۳۰,فال ۳۰ آبان ۱۳۹۵,

طالع بینی روزانه یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵,فال روزانه ۳۰ آبان ۹۵,فال امروز یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵ ,فال روزانه ماه تولد ۳۰ آبان ۹۵,

فال روز ۳۰ آبان ۹۵,فال روز ۹۵/۸/۳۰,فال ۹۵/۸/۳۰,طالع بینی,فال روز ۳۰ آبان ۹۵,فال روز یکشنبه ۹۵/۸/۳۰,

فال روزانه یکشنبه 30 آبان 95

فال روزانه یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵,فال روز یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵,فال روزانه , طالع بینی,فال روزانه ماه تولد, فال روزانه برای متولدین ماه ها,

فال امروز ۳۰ آبان ۹۵,فال فردا ۳۰ آبان ۹۵,طالع بینی ۳۰ آبان ۹۵,طالع بینی ۹۵/۸/۳۰,فال روز,فال روزانه یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵,

فال امروز شما یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵,فال روزانه یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵,فال ۳۰ آبان ۹۵,فال,فال روزانه یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵,

فال روزانه یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵

فروردین:

امروز ماه در نشان شماست اما شما احساس می کنید که به گل نشسته اید؛ این احساس شما از آنجا ناشی می شود که قبلا درباره کاری قول داده بودید و الان نمی دانید بایددر رابطه با آن چکار کنید و به این خاطر احساس پریشانی می کنید. خوشبختانه شما امیدتان را از دست نمی دهید برای اینکه رفتار و حالت مثبت داشتن می تواند شما را به هدف تان رهنمون کند و این واضعیت محرکی می شود که بیشتر و سخت تر کار کنید. موفقیت از آن شماست اگر بتوانید بر باورهای محدود کننده خود غلبه کنید.

اردیبهشت:

با وجود اینکه دوستان شما فکر می کنند که شما همه چیزتان را از دست داده اید ولی خودتان بهتر می دانید که این گونه نیست شما امروز وقتی که انرژی و توانایی های خود را ذخیره می کنید قدرتمندتر می شوید به جای اینکه به سرعت همه چیز را برای دیگران افشا کنید قدری صبر کرده و آرامتر پیش بروید اگر بخشی از صحبت هایتان را مخفی کرده و آنها را برای روز دیگری بگذارید راحت تر می‌توانید دیگران را متقاعد کنید.

خرداد:

امروز در محل کار ذهن شما درگیر مسائل جزئی و حاشیه ای می شود و شما فرصت دوباره ای برای نگاه کردن به موقعیت های حرفه ای را ندارید. یک نفر سعی می کند شما را وارد گروه و محیط کاری و یا فعالیت های بکند که شما را به خارج شهر و محیط های کوهستانی بکشاند. ولی لزومی ندارد که خیلی هم دنبال جاه طلبی و بلند پروازی باشید، چرا که این کارها مطمئنناً آزادی شما را محدود می کند.

تیر:

امروز شما برای تمام کردن تمام کارهایتان به مشکل برمی‌خورید، چراکه در هر راهی که شما انتخاب می‌کنید با یک زنجیره از حوادث عجیب روبرو می‌شوید. طبیعتا شما در حالیکه به مسائل مهم تر و ضرب‌العجل رسیدگی می‌کنید، می‌توانید این مسائل استرس زا را به زمانهای دیگر موکول کنید. اما حالا که شما متوجه شده اید، جهان نیز بخشنده تر می‌شود، پس تسلیم نشوید. صبر و استقامت بزرگترین اسلحه شما در هنگام تلاش برای رسیدن به موفقیت است.

مرداد:

شاید امروز نتوانید خونسردی خود را حفظ کنید، چراکه فکر می کنید به آخر خط رسیده اید. شما فکر می کنید که به اندازه کافی صبر کرده اید. کاملاً واضح است که شما می دانید برای اینکه زندگیتان به تعادل قبلی خود برگردد چه کارهایی لازم است انجام دهید، اما دیگران راه پیشرفتتان را سد کرده اند. حتی اگر می خواهید بیشتر به خودتان سختی بدهید، عاقلانه ترین راه این است که چند روز دیگر هم صبر کنید.

شهریور:

شما حتی اگر دوست نداشته باشید از افراد دیگری که بهتان وابسته اند حمایت کنید، ولی امروز مجبورید نقش سرپرست و محافظ آنها را بازی کنید. شما این تونایی را دارید که بفهمید چه کار را چه وقت باید انجام داد و همین موضوع به زودی اطرافیانتان را طرفدارتان خواهد کرد. مادامی که با درستی و صداقت کار می کنید از ادامه دادن هراس نداشته باشید. همچنین اگر به حس ششم خود اطمینان کنید اشتباه نخواهید کرد.

مهر:

امروز شما وقتی که با شرایط جدید روبرو می‌شوید، به خصوص بعد از اینکه چند اتفاق عجیب باعث ناراحتی شما شده‌اند، احساس خوبی خواهید داشت. اما نباید خیلی هم احساس راحتی کنید، برای اینکه همه چیز در حال تغییر کردن است. حتی اگر استرسها تمام شده باشند، شاید شما امروز قادر نباشید که به هرچیزی که می‌خواهید برسید. خوشبختانه شخصی که قبلاً نسبت به شما ستیزه جو بوده است، اکنون برای اینکه با شما هم پیمان شود می‌تواند رویه‌اش را تغییر دهد. بنابراین بی‌جهت به توانایی‌های این حامی حسادت نداشته باشید.

آبان:

امروز شاید عقیده شما با خواهر و یا برادرهایتان مخالف باشد، اما این دلیل نمی شود به راحتی حرف آنها را قبول کنید! شاید دیدگاه شما هوشمندانه تر از ایده های آنها باشد، اما هنوز آنقدر خوب نیست که حقایق را برایشان روشن کند. فقط تسلیم نشوید!! اما باور کردن اینکه می توانید با منطق و افکار هوشمندانه نظر آنها را عوض کنید کاری غیر عملی و نشدنی است. بگذارید آنها نظرتان را بفهمند و بعد تنهایشان بگذارید. آنها وقتی خودشان آمادگی لازم را پیدا کردند- و نه زودتر از آن!- نظرشان را عوض خواهند کرد.

آذر:

شما ممکن است امروز مسئولیت کارهای زیادی را به عهده بگیرید چون که به نظرتان می رسد آنها ساده تر از همیشه هستند. اما مشکل اینجاست که مایل نیستید که پروژه ای را ادامه دهید تا زمانیکه بدانید  واقعا آن  کار درست است، وگرنه ممکن است همه راهی که رفته بودید را بازگردید. اگر چه ممکن است دیگران به این تفاوت ها توجهی نکنند، اما مهم این است که شما کار خود را با کیفیت خوبی انجام دهید. به جای اینکه بعضی وظایف خود را کنار گذاشته و انجام ندهید، آن را به روز دیگری موکول کنید.

دی:

الان زمان این رسیده که افسار زندگی‌تان را خودتان به دست گرفته و خودتان امور را کنترل کنید، به خصوص اگر اخیرا تسلیم نظرات یک نفر دیگر شده باشید. حالا اوضاع برگشته و شما می‌توانید نقش یک آدم متنفذ و پرنفوذ را بازی کنید. خوشبختانه شما می‌توانید با دلسوزی این کار را انجام دهید و نیازی به کمک فرد دیگری ندارید. اما خیلی مهم است که از حق خودتان دفاع کنید؛ اگر شما این کار را نکنید هیچ کس دیگری برایتان کاری نمی‌کند!

بهمن:

شاید شما بتوانید در ذهنتان راه هایی را مجسم کنید که بدان وسیله می توانید احساس خود را به کسی که دوستش دارید ابراز کنید، اما نمی توانید به راحتی از این روش ها پیروی کنید. با وجود اینکه شما می خواهید تاثیری مثبت داشته باشید، ولی بیش از اندازه پرخاشجو شده اید. تلاشی آگاهانه برای ملایم کردن صحبت هایتان به شما کمک می کند تا بتوانید اهداف واقعی خود را به دیگران بگویید.

اسفند:

مهم نیست که شما چقدر در این روزها درگیر اهداف اجتماعی و یا کاری خود شده اید؛ باید برای مدتی این مسئولیت ها را کنار گذاشته و از کانون توجه دیگران خارج شوید چرا که ماه نو دوازدهمین خانه از “معنویت” شما را فعال می سازد. شما این روزها زیاد به موفقیت های ظاهری علاقمند نیستید. اجازه دهید تا شهود و بینش درونی تان با شما صحبت کند تا توجه تان را به خود جلب کرده و شما را به موفقیت های بیشتری برساند.

فال روزانه یکشنبه 30 آبان 95 | فال و طالع بینی | فال حافظ | ...

faradl.com/2016/11/19/فال-روزانه-یکشنبه-30-آبان-95/
۴ ساعت پیش - فال روزانه یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵,فال فردا ۳۰ آبان ۹۵ ,فال ۳۰ آبان ۹۵,فال روزانه ۳۰ آبان ۹۵,فال روزانه ۹۵/۸/۳۰,فال ۳۰ آبان ۱۳۹۵,. طالع بینی روزانه یکشنبه ...

فال روز یکشنبه 30 آبان 95 - بلاگ زوناشاپ

blog.zonashop.ir/post/1470/فال-روز-یکشنبه-30-آبان-1395.html
۱۱ دقیقه پیش - فال روزانه یکشنبه 30 آبان 1395 , فال فردا 30 آبان 95 , فال 30 آبان 95 , فال روزانه 30 آبان 95 , فال روزانه 95/8/30 , فال 30 آبان 1395 , طالع بینی ...

فال روزانه یکشنبه 30 آبان 95 | طالع بینی | فال حافظ | فال ...

www.tafrihicenter.ir/post/1333/فال-روزانه-یکشنبه-30-آبان-95-.html
۳۰ دقیقه پیش - فال و طالع بینی روزانه یکشنبه 30 آبان 1395. فال روزانه یکشنبه 30 آبان 95. فال روزانه یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵,فال فردا ۳۰ آبان ۹۵ ,فال ۳۰ آبان ۹۵,فال ...

فال روز ۳۰ آبان ۹۵ - رز بلاگ - متفاوت ترین سرویس سایت ساز

postmaster.rozblog.com/1395/08/28/324
۹ ساعت پیش - ۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فال امروز یکشنبه ۹ آبان ۹۵ در سایت بانوان ایرانی : فال متولدین .... فال امروز ۳۰ مهر ۹۵,فال فردا ۳۰ مهر ۹۵,طالع بینی ۳۰ مهر ۹۵,طالع ...

فال روز یک شنبه 30 آبان 1395 - اترین موزیک

atrinmusic.ir/2016/11/فال-روز-شنبه-30-آبان-1395/
۷ ساعت پیش - نقاشی های خفن سه بعدی روی بدن انسان زن و مرد ۹۵ – ۲۰۱۶٫ گزارش تصویری از تد باندی متجاوز و قاتل … فال روزانه شنبه ۲۹ آبان ۹۵ فال روز تولد امروز ...

فال روز یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵ - تمام عیار

tamamayar.com › فال › فال روزانه
۲۷ دقیقه پیش - فال روز یکشنبه 30 آبان 95، فال روزانه، فال روز یکشنبه، فال و طالع بینی.

فال روز شنبه 30 آبان 95

www.tel-sell.ir/فال-روز-شنبه-30-آبان-95.html
۲۳ ساعت پیش - فال روزانه 28 آبان 1395 طالع بینی امروز جمعه 28 آبان 95 - پاتوق من ... اطلاعیه آموزش و پرورش درباره وضعیت تعطیلی مدارس در روز شنبه ۲۹ آبان ۹۵.

فال روز یکشنبه 30 آبان 95

www.dehkadenews.ir/فال-روز-یکشنبه-30-آبان-95.html
جدیدترین اس ام اس تسلیت اربعین 30 آبان 95 ... ممکن است مرز مهران در روز اربعین ۳۰ آبان ۹۵ باز شود!؟ باز شدن مرز مهران برای .... فال نیمه دوم آبان ۹۵ در وهاران. آبان ۱۴ .

فال روزانه یکشنبه 30 آبان 95 - دانلود فیلم و سریال

deramatik.ir/post/1956/فال-روزانه-یکشنبه-30-آبان-95.html
فال روزانه شنبه 29 آبان 95 فال روز تولد امروز 29 آبان 1395 نمکستان » برای مشاهده ی فال روزانه ... فاطی طلا; یکشنبه , 14 شهریور ..... امیر کریشنا; یکشنبه , 30 خرداد.

فال 30 آبان 95 - دهکده آفتاب

www.dehkadeaftab.ir/فال-30-آبان-95.html
جدیدترین اس ام اس تسلیت اربعین 30 آبان 95 ... ممکن است مرز مهران در روز اربعین ۳۰ آبان ۹۵ باز شود!؟ باز شدن مرز مهران برای .... فال نیمه دوم آبان ۹۵ در وهاران. آبان ۱۴ .

فال روزانه تولد 30 آبان ماه | دیلی

www.dailys.ir/tag/فال-روزانه-تولد-30-آبان-ماه/
فال روزانه ۳۰ آبان ماه | فال روز یکشنبه ۳۰ آبان ۹۵ برای اطلاع از اتفاقات مهم پیش روی خودتان در روز ۳۰ آبان ماه ۹۵ فال روزانه را در سایت فال روزانه دیلی را بخوانید.
نظرات فال روزانه , شنبه, ۲۹ آبان ۱۳۹۵، ۰۲:۳۷ ب.ظ
۳۰۱ کاربر این مطلب را دیده اند و تعداد کل بازدید ها از این پست : ۳۶۳

سریال های در حال پخش

بایگانی