آسمان دانلود

تعرفه تبلیغات در سایت

فال روزانه سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵

فال و طالع بینی روزانه سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵

فال روزانه سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵

فال روزانه سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵,فال فردا ۲۵ آبان ۹۵ ,فال ۲۵ آبان ۹۵,فال روزانه ۲۵ آبان ۹۵,فال روزانه ۹۵/۸/۲۵,فال ۲۵ آبان ۱۳۹۵,

طالع بینی روزانه سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵,فال روزانه ۲۵ آبان ۹۵,فال امروز سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵ ,فال روزانه ماه تولد ۲۵ آبان ۹۵,

فال روز ۲۵ آبان ۹۵,فال روز ۹۵/۸/۲۵,فال ۹۵/۸/۲۵,طالع بینی,فال روز ۲۵ آبان ۹۵,فال روز سه شنبه ۹۵/۸/۲۵,

فال روزانه سه شنبه 25 آبان 95

فال روزانه سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵,فال روز سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵,فال روزانه , طالع بینی,فال روزانه ماه تولد, فال روزانه برای متولدین ماه ها,

فال امروز ۲۵ آبان ۹۵,فال فردا ۲۵ آبان ۹۵,طالع بینی ۲۵ آبان ۹۵,طالع بینی ۹۵/۸/۲۵,فال روز,فال روزانه سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵,

فال امروز شما سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵,فال روزانه سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵,فال ۲۵ آبان ۹۵,فال,فال روزانه سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵,

فال روزانه سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵

فروردین :

هم اکنون حل کردن مشکلات احساسی و عاطفی‌تان بخشی از کار شما می‌باشد، اما ممکن است تا اواخر شب هیچ اتفاقی نیفتد. ممکن است حرفی که شما پیش از این زده بودید، بد تعبیر شده باشد و مشکلی به وجود آورده که تا مدت‌های طولانی باقی مانده باشد. وقتی که این مشکل ظاهر شد، سعی نکنید آن را انکار کنید، وگرنه شروع به پیشرفت و رشد پیدا کردن می‌کند.

اردیبهشت :

باوجود اینکه تلاش‌های شما بیشتر از آن چیزی که فکر می‌کردید مؤثر واقع خواهند شد، اما زیاد نمی‌توانید به چشمان خود اعتماد کنید! شما می‌دانید که چیز مهمی‌ را از دست داده اید، ولی نمی‌توانید دقیقاً بگویید که آن چیز چیست. امروز سعی نکنید به دنبال کشف رازها باشید؛ فقط به سر کار برگردید و تا جایی که امکان دارد سعی کنید به خوبی از پس وظایفتان بربیایید.

خرداد :

مطمئناً شما می‌توانید برنامه‌ریزی کنید که به مدرسه برگردید یا برای تعطیلات بعدی‌تان رویاپردازی کنید، اما اگر واقعاً می‌خواهید که اینها اتفاق بیفتند، نیاز دارید که جدی باشید. اکنون صحبت کردن برای شما راحت است و کلمه‌ها خیلی راحت به کمکتان می‌آیند. به جای آسمان ریسمان به هم بافتن یکی از اهداف مهمتان را بنویسید و به خودتان تعهد بدهید که هرکاری که شما را به این هدف می‌رساند انجام دهید.

تیر :

 امروز ماه کامل برای شما تبدیل به یک چالش شده است، برای اینکه هشتمین خانه تان یعنی خانه مربوط به افراد دیگر را فعال کرده و شما احساس می‌کنید به جز موضوع‌های مهم و اساسی حرفی برای گفتن ندارید. البته این نوع فقدان و کمبود بهتان کمک می‌کند که محدودیت‌های خود را بشناسید. اگر سعی کنید که شرایط جدید خود را قبول کنید، سدها و موانع از سر راهتان کنار رفته و راه شما باز می‌شود.

مرداد :

یک فرد آشنا یا یک همکار شاید امروز ازتان چیزی بخواهد که شما از انجام دادنش امتناع کنید. خوشبختانه شما قدرت استقامت و پایداری فوق العاده‌ای دارید و از خصلت لجبازی خود در این مشکل اخیر می‌توانید سود ببرید! پافشاری کردن بر روی عقیده خود خوب است، اما باید بدانید که چه وقت‌هایی باید با دیگران وارد مذاکره و گفتگو بشوید.

شهریور :

شما امروز با کمک منطق‌تان می‌توانید دیدگاه خوبی حاصل کنید. اما این بدین معنی نیست که شما به رویاهایتان اجازه ایجاد کردن یه رابطه دوستانه ایده‌آل‌تر می‌دهید. هم اکنون بهترین استراتژی برای شما این است که در عین حال که روابط عادی خود را حفظ می‌کنید، تسلیم عشق نشوید.

مهر :

احتمالاً شما موفق شده‌اید که خودتان را از یک مخمصه نجات دهید، پس نگاهی مثبت به شرایط دشوار داشتن برای شما کار سختی نیست. فقط مطمئن باشید که اشتباهاً رفتار غیر طبیعی نداشته باشید. برای اینکه توانایی شما در دیدن جنبه مثبت هر موضوعی همچنین می‌تواند شما را به سمت تکذیب کردن سوق بدهد. موقع صحبت کردن مطمئن باشید که حرفهایتان نه فقط بر پایه تخیلاتتان بلکه بر اساس واقعیت پی‌ریزی شده باشند.

آبان :

امروز کارتهای اعتباری خود را درون کیف خود نگه دارید و بیرون نیاورید، برای اینکه هنگام خرید کردن به خودتان ضرر خواهید زد و چیزهایی می‌خرید که نیازی بهشان ندارید. ممکن است شما فکر کنید که به آنها نیاز پیدا خواهید کرد اما شاید متوجه نشوید که حقایق ممکن است به وسیله تبلیغات خیلی بزرگ نمایی شده باشند.

آذر :

تصورات درونی شما اکنون بسیار قوی شده‌اند، اما آنها از تفسیر شدن سر باز می‌زنند. و این موضوع می‌تواند فاصله عمیقی بین شما و آن کس که دوست دارید ایجاد کند. به جای اینکه خودتان را ناامید کنید، از نعمت‌های زود گذری که به دستتان رسیده قبل از اینکه تمام شود استفاده کنید.

دی :

اگر شما هر نوع مشکلی چه کاری و چه شخصی داشته باشید، درهای خوشبختی خیلی زود به رویتان بسته می‌شود. چون که امروز آخرین روزی است که خورشید هفتمین خانه شما، یعنی خانه مربوط به اطرافیانتان را ملاقات می‌کند. بنابراین شما فقط امروز فرصت دارید تا هر ناراحتی و مشکلی که دارید را مطرح کنید. پس حالا که شانس بهتان رو کرده فرصت را از دست ندهید.

بهمن :

شما در مورد برنامه‌های آخر هفته خود مطمئن نیستید. حتی اگر بدانید که چه می‌خواهید، باز هم می‌ترسید که برای رسیدن به همه آنها وقت کافی نداشته باشید- که البته درست هم فکر می‌کنید! به جای اینکه از مقدار آنها کم کنید می‌توانید بخشی از برنامه‌هایتان را به هفته‌های بعد موکول کنید. اگر حس می‌کنید وقت در حال تمام شدن است نگران نشوید، شما امکانات زیادی پیش روی خود دارید.

اسفند :

اگر امروز شما بتوانید به جهانی آرمانی راه پیدا کنید، در حالی که موسیقی مطلوب شما به نرمی در پس زمینه نواخته می‌شود، همه رنگها نیز کاملاً با هم هماهنگ خواهند بود. خوشبختانه لزومی ندارد برای اینکه دنیای کاملی را ببینید به جاهای دیگر مسافرت کنید، برای اینکه عطارد با نپتون در سازگاری کامل به سر می‌برد. از همان جایی که هستید به رویاهایتان فکر کنید و سعی کنید حداقل یکی از آنها را به واقعیت تبدیل کنید.

فال روز سه شنبه 25 آبان 95 - دهکده آفتاب

dehkadeaftab.ir/فال-روز-سه-شنبه-25-آبان-95.html
۱۸ ساعت پیش - ۷ hours ago – فال روزانه دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵,فال فردا ۲۴ آبان ۹۵ ,فال ۲۴ آبان ۹۵,فال روزانه ۲۴ آبان ۹۵,فال روزانه ۹۵/۸/۲۴,فال ۲۴ آبان ۱۳۹۵,فال امروز دوشنبه .

طالع بینی روز سه شنبه 25 آبان 95 - دهکده آفتاب

dehkadeaftab.ir/طالع-بینی-روز-سه-شنبه-25-آبان-95.html
۱۸ ساعت پیش - فال روزانه ۲۴ آبان ۱۳۹۵ طالع بینی امروز دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵ فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه نمایید •◊•◊• .

فال روزانه سه شنبه 25 آبان 95 | طالع بینی | فال حافظ | فال ازدواج

www.tafrihicenter.ir/post/1309/فال-روزانه-سه-شنبه-25-آبان-95-.html
۳ ساعت پیش - فال روزانه سه شنبه ۲۵ آبان ۹۵. فروردین : هم اکنون حل کردن مشکلات احساسی و عاطفی‌تان بخشی از کار شما می‌باشد، اما ممکن است تا اواخر شب هیچ اتفاقی ...

فال روز سه شنبه 25 آبان 1395 | سرصداموزیک

sar3damusic.ir/news/فال-روز-سه-شنبه-25-آبان-1395/
۲۰ ساعت پیش - ۷ hours ago – فال روزانه دوشنبه ۲۴ آبان ۹۵,فال فردا ۲۴ آبان ۹۵ ,فال ۲۴ آبان ۹۵,فال روزانه ۲۴ آبان ۹۵,فال روزانه ۹۵/۸/۲۴,فال ۲۴ آبان ۱۳۹۵,فال امروز دوشنبه ...

فال و طالع بینی روزانه سه شنبه 25 آبان 95 - دانلود جدید | نکس ...

nex1jadid.ir/1395/فال-و-طالع-بینی-روزانه-سه-شنبه-25-آبان-95.html
۱۷ ساعت پیش - Aug 23, 2016 – فال روزانه 95/6/2 , فال 2 شهریور 1395 , طالع بینی روزانه سه شنبه 2 شهریور 95 , فال امروز سهفال روزانه برای متولدین آبان ماه در ...

برچسب فال امروز 25 آبان 95 - اخبار روزانه(ورزش - روزنامه - نرخ ...

www.newsme.blogsky.com/tag/فال-امروز-25-آبان-95
فال روزانه و طالع بینی ماه تولد 1395/08/25 | فال 25 آبان 1395 | فال روز سه شنبه 25 آبان 95/8/25. آرشیو فال روزهای قبلی · فال روزانه. از صبح تا پایان شب بر شما چه ...

دانلود فیلم جدید سه شنبه 25 آبان 95 - جنجال ها | عکس,دانلود ...

janjalha.ir/8288/دانلود-فیلم-جدید-سه-شنبه-25-آبان-95.html
۱ ساعت پیش - 14 hours ago – فال و طالع بینی روزانه سه شنبه 25 آبان 95. … دانلود آهنگ جدید,آهنگ جدید,جدید 95,جدید95,عکس جدید,فیلم جدید,اسمس جدید,کنسرت ...
نظرات فال روزانه , دوشنبه, ۲۴ آبان ۱۳۹۵، ۱۲:۱۸ ب.ظ
۶۵ کاربر این مطلب را دیده اند و تعداد کل بازدید ها از این پست : ۷۴

سریال های در حال پخش

بایگانی